Новини Про академію Підрозділи Навчання Наукова діяльність Лікувальна робота Ресурси
 
Розділи
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
Для викладачів ЗМАПО
 
 
 
 
 
Посилання
 
 
 
 
   

 

 
ТОП новина
 
     

Лікарі-інтерни ЗМАПО за результатами проведення тестового екзамену Крок3 зайняли 3 місце серед всіх медичних ВНЗ України.

 
   
 
 

 

 
Офіційний сайт ЗМАПО
 
   
Лікувальна робота

Лікувальна робота належить до пріоритетних напрямків роботи академії. Юридичним підґрунтям лікувально-профілактичної роботи академії є Закон України «Про вищу освіту», Наказ МОЗ України «Про затвердження Положення про клінічний лікувально-профілактичний заклад охорони здоров’я», Укази Президента України стосовно реформування медичної галузі. Проведення лікувально-профілактичної роботи в академії спрямоване на практичне виконання завдань, передбачених Конституцією України, нормативними документами ВООЗ, Законами України про охорону здоров'я, щодо невід'ємного і непорушного права кожної людини на охорону здоров'я. Важливими аспектами виконання лікувально-консультативної роботи є використання цього процесу для навчання слухачів на клінічних кафедрах та проведення наукових досліджень.

Головною метою науково-педагогічної та лікувально-консультативної роботи фахівців академії є наукове обґрунтування та практичне виконання заходів з реформування галузі охорони здоров'я у Запорізькому та інших регіонах держави. Як найважливіший напрямок визначена всебічна участь фахівців ЗМАПО у реалізації загальнодержавних медичних програм "Попередження серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань", "Боротьба з онкологічними захворюваннями на 2007-2014”, "Створення єдиної системи надання екстреної медичної допомоги", "Протидія захворюванню на туберкульоз", "Сімейна медицина".

Пріоритетним напрямком лікувально-консультативної діяльності ЗМАПО визначено проблеми здоров’я сільського населення.
На виконання державної "Програми розвитку медичної допомоги сільському населенню на 2006-2010р.р." фахівці академії беруть активну участь в заходах з лікувально-консультативної допомоги медичним закладам сільських районів та у виконанні програми формування мережі лікарських амбулаторій загальної практики. Продовжується та удосконалюється практика курації районів області викладачами ЗМАПО з наданнями лікувально-консультативної допомоги населенню.

Колектив академії працює у колегіальній спілці з органами практичної охорони здоров’я. В ЗМАПО функціонує 24 клінічних кафедри, лікувально-консультативна діяльність фахівців академії постійно поширюється та охоплює 80 клінічних баз м. Запоріжжя та області. Шість професорів академії є головними фахівцями Запорізького обласного управління охорони здоров’я, сім керівниками обласних та міських відділень професійних медичних асоціацій. 
Важливою задачею діяльності академії є розробка та впровадження інноваційних лікувально-діагностичних технологій у практику системи охорони здоров’я, а також впровадження телекомунікаційних технологій для діагностики та лікування захворювань, в ланки управлінського та медичного технологічного процесу.
Конструктивна співпраця між клінічними кафедрами академії і медичними закладами Запорізького та інших регіонів України склалися та підтримуються завдяки плідній праці професорсько-викладацького складу в клініках академії.
До компетенції лікувального відділу входить координація і контроль лікувально-консультативної роботи на кафедрах академії.

 
 
  на початок  
   
02.07.2009
 
 
Українська Русский English Arabic