Новини Про академію Підрозділи Навчання Наукова діяльність Лікувальна робота Ресурси
 
Розділи
 
     
 
 
Керівництво академії  
Тендерні оголошення  
Контактна інформація  
 
посилання
 
 
 
 
   

 

 
Звернення ректора ЗМАПО
 
   
Шановні друзі!

Навчання в Запорізькій медичній академії післядипломної освіти – це удосконалення професійних знань та опанування нових медичних технологій в умовах сприятливого навчального клімату і бездоганної колегіальності компетентних викладачів.

ЗМАПО є сучасним центром післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку лікарів, має вищий IV рівень акредитації. На теперішній час академія є одним із провідних вищих медичних закладів післядипломної освіти в Україні, в якому працює 156 науково-педагогічних працівників, серед яких 2 – заслужені діячі науки і техніки України, 5 – заслужених лікарів України, 38 – докторів наук, 35 – професорів, 34 – доцентів, 100 – кандидатів медичних наук.

Головне завдання діяльності академії - підготовка спеціалістів високої кваліфікації для установ практичної охорони здоров'я, спеціалізованих клінік та відділень, науково-дослідних та навчальних інститутів, органів управління охороною здоров'я, а також виконання лікувально-консультативної роботи, науково-дослідних та дисертаційних робіт, підготовка науково-викладацьких кадрів в магістратурі та аспірантурі.

На 26 кафедрах трьох факультетів академії, у відповідності до сучасних вимог безперервної багатоступеневої підготовки медичних кадрів, впроваджені всі види післядипломної підготовки лікарів з 45 медичних спеціальностей. Щорічно в академії проходять післядипломну підготовку близько 7000 лікарів, навчаються в інтернатурі понад 300 лікарів-інтернів, понад 100 лікарів щорічно навчається в аспірантурі, магістратурі та клінічній ординатурі, із них на договірних зобов'язаннях навчається 40-50 клінічних ординаторів, переважна більшість яких – з далекого зарубіжжя.

Кафедри академії використовують сучасне обладнання, нові технології і форми навчання, що дає змогу проводити післядипломну підготовку фахівців на високому професійному рівні. З 2002 року проводяться цикли тематичного удосконалення з трансплантології.

Клінічні кафедри академії розташовані на базах кращих лікувально-профілактичних установ м. Запоріжжя. Щороку викладачі кафедр проводять більше 100 тисяч консультацій, понад 8 тисяч хірургічних операцій. Клінічна база академії становить більше чотирьох тисяч ліжок.

Ми завжди відкриті до співпраці та пишаємось досягненнями колег, які пройшли підготовку в нашій академії, – видатних лікарів, науковців, організаторів охорони здоров’я!

 

Ректор 
Запорізької медичної академії
післядипломної освіти
Член-кореспондент НАН України
професор                                                                          О.С.Никоненко

 

 
 
  на початок  
   
02.07.2009
 
 
Українська Русский English Arabic